RSS:
Izvještaj sa Prvenstva Republike Srpske za mlađe pionire/pionirke i kadete/kadetkinje 2015

 

Извјештај са Првенства Републике Српске за млађе пионире/пионирке и кадете/кадеткиње - Бијељина, 04.04.2015.

Млађи пионири

-27 КГ

1. ВАСИЉЕВИЋ ВЕСЕЛИН – ЏК „БОКСИТ“

2. СТЈЕПАНОВИЋ ЛУКА – ЏК „ВИШЕГРАД“

3. СУВАЈАЦ ЛУКА – ЏК „СОКО М“

3. САВИЋ СТЕФАН – ЏК „БОКСИТ“

 

-30 КГ

1. ГРАБОВИЦА НИКОЛА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

2. ПЕПИЋ МИЛОШ – ЏК „СРПСКИ СОКО“

3. МИЛИЋ АНДРЕЈ – ЏК „ФАМОС“

3. МАЧАР УРОШ – ЏК „РАНДОРИ“

 

-34 КГ

1. ДОБРАНИЋ МИЛАН – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

2. МИШИЋ МИЛОШ – ЏК „СОКО М“

3. ЖДРАЛЕ ЛАЗАР - ЏК „СЛАВИЈА“

3. МАТИЋ НИКША – ЏК „ПАНТЕР“

 

-38 КГ

1. СКАКАВАЦ МИЛАН – ЏК „ФАМОС“

2. ИЛИЋ РАДЕ – ЏК „РАЈКО КУШИЋ“

3. САВИЋ МАРКО – ЏК „БАЊА ЛУКА“

3. ЂУРИЦА МИЛАН – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

 

-42 КГ

1. РИСТОВИЋ БОРИС – ЏК „ФАМОС“

2. КОПРИВИЦА ОГЊЕН – ЏК „ВИШЕГРАД“

3. САВИЋ РАДОВАН – ЏК „БОКСИТ“

3. ЕЛЕЗ ВОЈИСЛАВ – ЏК „ЛЕОТАР“

 

-46 КГ

1. ВУЛОВИЋ БОГДАН – ЏК „СРПСКИ СОКО“

2. ЖДРАЛЕ МАРКО – ЏК „ФАМОС“

3. БУЊЕВАЦ ВОЈИСЛАВ – ЏК „СРПСКИ СОКО“

3. ПЕТРОВИЋ МИЛАН – ЏК „РАЈКО КУШИЋ“

 

-50 КГ

1. ШИЉЕГОВИЋ ЛУКА – ЏК „ФАМОС“

2. ТОШИЋ ДАНИЈЕЛ – ЏК „СОКО М“

3. БЛАГОЈЕВИЋ МИЛОШ – ЏК „РОМАНИЈА“

3. ДАУТОВИЋ БЕЛМАН – ЏК „ПАНТЕР“

 

-55 КГ

1. ИВАНОВИЋ ДРАЖЕН – ЏК „ФАМОС“

2. ДОШЛО БРАНКО – ЏК „ФАМОС“

3. МИЉЕВИЋ ВИДАК – ЏК „ГАЦКО“

3. ЈАСЛАР МИХАЈЛО – ЏК „АТОС“

 

 

-60 КГ

1. ШКИЉЕВИЋ ВАСИЛИЈЕ – ЏК „ГАЦКО“

2. БРЉИЋ АНДРЕЈ – ЏК „МЛАДОСТ“

3. КРЕТИЈА НИКОЛА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

3. ГОВЕДАРИЦА БОРИСЛАВ – ЏК „ГАЦКО“

 

+60 КГ

1.МИЉЕВИЋ СЕРГЕЈ – ЏК „БАЊА ЛУКА“

2. ШАРЧЕВИЋ НЕМАЊА – ЏК „РУДАР“

3. ТЕРЗИЋ АЛЕКСА – ЏК „РАЈКО КУШИЋ“

3. ЋУРЧИЋ СЛОБОДАН – ЏК „ПАНТЕР“

 

Млађе пионирке

-25 КГ

1. ГРАБОВИЦА ЈАСНА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

2. ВУЧКОВИЋ АЊА – ЏК „ПАНТЕР“

 

-28 КГ

1. МАЦАН ВАЊА – ЏК „ПАНТЕР“

2. ПОПОВИЋ САНДРА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

3. РАШЕВИЋ НИКОЛИНА – ЏК „ПАНТЕР“

 

-32 КГ

1. СТАНИВУКОВИЋ ЈОВАНА – ЏК „ПОЛИЦАЈАЦ“

2. СТАНКОВИЋ ДРАГАНА – ЏК „РУДАР“

3. БЈЕЛИЦА ЈЕЛЕНА – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

3. ПОПОВИЋ НИКОЛИНА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

 

-36 КГ

1. КУСИЋ СУЗАНА – ЏК „СОКО М“

2. ВЕСЕЛИНОВИЋ АНЂЕЛА – ЏК „ФАМОС“,

3. СТОЈАНОВИЋ ДАРИЈА – ЏК „СОКО М“

3. БЈЕЛИЦА ЛАНА – ЏК „ФАМОС“

 

-40 КГ

1. РЕГОЈЕ АНЂЕЛИНА – ЏК „ФАМОС“

2. ИВАНОВИЋ СТАША – ЏК „СРПСКИ СОКО“

3. ЛУБУРА ТАМАРА – ЏК „СЛАВИЈА“

3. ЛУБУРА ЛАНА – ЏК „СЛАВИЈА“

 

-44 КГ

1. ШУКИЋ МАРИЈА – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

2. МИКИЋ ЕЛЕНА – ЏК „ПАНТЕР“

3. КОЈИЋ МАРИЈА – ЏК „ОЗРЕН ПЕТРОВО“

4. ЂУКИЋ ТАМАРА – ЏК „ЛАКТАШИ“

 

-48 КГ

1. ЗАРИЋ МАГДААЛЕНА – ЏК „ЛЕОТАР“

2. ЂУКИЋ САРА – ЏК „МЛАДОСТ“

 

-52 КГ

1. ТЕШИЋ ИВАНА – ЏК „ПАНТЕР“

2. ШМУГОВИЋ АНДРЕА – ЏК „МЛАДОСТ“

НАЈБОЉИ ТАКМИЧАРИ:

  1. ГРАБОВИЦА НИКОЛА – ЏК „СРПСКИ СОКО“
  2. МАЦАН ВАЊА – ЏК „ПАНТЕР“

 

ЕКИПНИ ПЛАСМАН У МУШКОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ:

  1. ЏК „ФАМОС“ ....................................   21 бодова,
  2. ЏК „СРПСКИ СОКО“ ......................   12
  3. ЏК „ГАЦКО“ .....................................      6

 

ЕКИПНИ ПЛАСМАН У ЖЕНСКОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ:

  1. ЏК „ПАНТЕР“ ...................................    13
  2. ЏК „СРПСКИ СОКО“ .....................      9
  3. ЏК „ФАМОС“ ...................................      7

 

УКУПАН ПЛАСМАН У КОНКУРЕНЦИЈИ МЛАЂИХ ПИОНИРА:

  1. ЏК. „ФАМОС“ ...................................    28
  2. ЏК „СРПСКИ СОКО“ .....................     21
  3. ЏК „ПАНТЕР“ ..................................     16

 

Кадети

-50 КГ

1. ВРАЧЕВИЋ ДРАГАН – ЏК „СОКО М“

2. СТОЈИЧИЋ ДРАГАН – ЏК „СОКО М“

3. ЧЕРЕМЕЏИЋ ВЕДРАН – ЏК „РАЈКО КУШИЋ“

 

-55 КГ

1. НИНИЋ УРОШ – ЏК „ЛЕОТАР“

2. МИХИЋ НЕВЕН – ЏК „СЛАВИЈА“

3. ДЕСПОТОВИЋ АЛЕКСА – ЏК „ПАНТЕР“

3. САВИЋ СРЂАН – БОКСИТ“

 

-60 КГ

1. ДИВЉАН ВУК – ЏК „ФАМОС“

2. БОЈАГИЋ САША – ЏК „СРПСКИ СОКО“

3. СИМАНИЋ КРИСТИЈАН – ЏК „ФАМОС“

3. АБРАМОВИЋ ИГОР – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

 

-66 КГ

1. ПОЊАВИЋ МИЛАН – ЏК „ПАНТЕР“

2. ГОВЕДАРИЦА ЂОРЂЕ – ЏК „ФАМОС“

3. ЕЛЕЗ ВУК – ЏК „ФАМОС“

3. ЈАРЕДИЋ МИЉАН – ЏК „ВИШЕГРАД“

 

-73 КГ

1. КОЛОВИЋ МИЛОШ – ЏК „ПАНТЕР“

2. БОГДАНОВИЋ БОЖИДАР – ЏК „РАНДОРИ“

3. ДИВЉАН ИВАН – ЏК „РАЈКО КУШИЋ“

3. ГРАХОВАЦ ИВАН – ЏК „КРАЈИНА“

 

-81 КГ

1. ПЕРИЋ АЉОША – ЏК „ЗВИЈЕЗДА“

2. ЈОКШИЋ МИХАЈЛО – ЏК „ПАНТЕР“

3. ,КОЛАРИЋ ДЕЈАН – ЏК „СОКО М“

3. ФАЛАЏИЋ НИКОЛА – ЏК „РАНДОРИ“

 

-90 КГ

1. КАПОР НИКОЛА – ЏК „ЛЕОТАР“

2. БУЧЕВАЦ БОШКО – ЏК „ЦРЕПОЉСКО“

3. ГЛИШИЋ ИГОР – ЏК „ПОЛИЦАЈАЦ“

3. ПЕЈАНОВИЋ ВУК – ЏК „ЛЕОТАР“

 

+90 КГ

    1. КРСМАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР – ЏК „ПАНДОРИ“
    2. ВУЈИЧИЋ ВАСИЛИЈЕ – ЏК „СРПСКИ СОКО“
    3. ЖАНУШИЋ ДАРКО – ЏК „ПАНТЕР“
    3. СТОЈАНОВИЋ РАСТКО – ЏК „ГАЦКО

       

      Кадеткиње

       

      -48 КГ

      1. БРКИЋ АНАМАРИЈА – ЏК „ОЗРЕН ДОБОЈ“

      2. ШОРМАЗ ВАЊА – ЏК „ЛАКТАШИ“

      3. МАЈСТОРОВИЋ ЈАНА – ЏК „СОКО М“

       

      -52 КГ

      1. МАРКОВИЋ ТЕОДОРА – ЏК „ФАМОС“

      2. ЕЛЕЗ ИВАНА – ЏК „ФАМОС“

      3. БЕЧАНОВИЋ ЈЕЛЕНА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

      3. ЖИВКОВИЋ КАТАРИНА – ЏК „СОКО М“

       

      -57 КГ

      1. САМАРЏИЋ АНЂЕЛА – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

      2. ЗУРОВАЦ МИА – ЏК „СЛАВИЈА“

      3. КУСИЋ СЊЕЖАНА – ЏК „СОКО М“

      3.КУПРЕШАК НИКОЛИНА – ЏК „ПОЛИЦАЈАЦ“

       

      -63 КГ

      1. КУКИЋ ИВАНА – ЏК „ЗВИЈЕЗДА“

      2. СТЈЕПАНОВИЋ НИКОЛИНА – ЏК „АТХЛЕТЕ ЗЕКОМ ПЛУС“

      3. ПОПОВИЋ ВАНДА – ЏК „МЛАДОСТ“

      3. ЧИХОРИЋ САЊА – ЏК „ЛЕОТАР“

       

      -70 КГ

      1. БОЖОВИЋ ТЕОДОРА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

      2. ТАДИЋ САРА – ЏК „РАЈКО КУШИЋ“

      3. ЛАЛЕ ДАЈАНА – ЏК „СЛАВИЈА“

       

      +70 КГ

      1. ГОЛИЈАНИН НИКОЛИНА – ЏК „РАНДОРИ“

       

      НАЈБОЉИ ТАКМИЧАРИ:

      1. 1. ПОЊАВИЋ МИЛАН – ЏК „ПАНТЕР“
      2. 2. САМАРЏИЋ АНЂЕЛА – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

      ПЛАСМАН МУШКИХ КАДЕТСКИХ ЕКИПА:

      1. 1. ЏК „ПАНТЕР“ ..........................................  12  поена
      2. 2. ЏК „ЛЕОТАР“ ...........................................    9
      3. 3. ЏК „ФАМОС“ ............................................    8

      ПЛАСМАН ЖЕНСКИХ КАДЕТСКИХ ЕКИПА:

      1. 1. ЏК „ФАМОС“ ...........................................     6
      2. 2. ЏК „СРПСКИ СОКО“ .............................     5
      3. 3. ЏК „БЕРКОВИЋИ“ ...................................    4

      ЏК „ОЗРЕН ДОБОЈ“ .................................    4

      ЏК „ЗВИЈЕЗДА“ .........................................    4

      УКУПАН ПЛАСМАН У КАДЕТСКОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ:

      1. 1. ЏК „ФАМОС“ ...........................................     14
      2. 2. ЏК „ПАНТЕР“ ..........................................     12
      3. 3. ЏК „ЛЕОТАР“ ..........................................     10
       
      Copyright © 2018. Džudo savez RS. Designed by Trebinje