RSS:
Izvještaj sa Prvenstva Republike Srpske za starije pionire/pionirke i juniore/juniorke 2015

 

Извјештај са Првенства Републике Српске за старије пионире/пионирке и јуниоре/јуниорке - Бања Лука, 11.04.2015.

 Старији пионири

- 34 КГ

1.  БОДИРОГА ВИДАК – ЏК „ЛЕОТАР“

2.  ХАНКИЋ АЛАН – ЏК „РАДЕ ЛИЧИНА“

 

- 38  КГ

1.  БУРИЋ ФИЛИП – ЏК „СОКО М“

2.  ЈАНКОВИЋ СТЕФАН – ЏК „ЛЕОТАР“

3.  ОСТОЈИЋ САША – ЏК „ПАНТЕР“

3.  КИКИЋ НЕМАЊА – ЏК „ОЗРЕН ДОБОЈ“

 

- 42 КГ

1.  МАЈСТОРОВИЋ МАРКО – ЏК „ЗВИЈЕЗДА“

2.  МИШИЋ ВУКАШИН – ЏК „СРПСКИ СОКО“

3.  ЛАКИЋ ДАНИЛО – ЏК „ПАНТЕР“

3.  МИЛИЋ ЛАЗАР – ЏК „ЛЕОТАР“

 

- 46 КГ

1.  ДИВЉАН ЛАВ – ЏК „ФАМОС“

2.  ЂУРИЦА ИГОР – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

3.  ЦВЈЕТКОВИЋ ДУШАН – ЏК „ОЗРЕН ПЕТРОВО“

3.  МИРКОВИЋ БОРИСЛАВ – ЏК „СРПСКИ СОКО“

 

- 50 КГ

1.  КОЈИЋ МИЛОШ – ЏК „ОЗРЕН ПЕТРОВО“

2.  МАКСИМОВИЋ ДУШАН – ЏК „ЗВИЈЕЗДА“

3.  ОБРАДОВИЋ БРАНКО – ЏК „БАЊА ЛУКА“

3.  ОБРАДОВИЋ АНДРЕЈ – ЏК „БАЊА ЛУКА“

 

-55 КГ

1.ЂЕВИЋ ДИМИТРИЈЕ – ЏК „ФАМОС“

2.ПЕТРУШИЋ СТЕФАН – ЏК „СОКО М“

3. СПАИЋ СРЂАН – ЏК „ЛЕОТАР“

3. КАЛАЈЏИЋ МАРИО – ЏК „СРПСКИ СОКО“

 

-60 КГ

1. СЛАВНИЋ ДРАГО – Џ.К. „МЛАДОСТ“

2. ВАСИЋ ПАВЛЕ – ЏК „ПАНТЕР“

3. БОЖИЋ ФИЛИП – ЏК „СРПСКИ СОКО“

3. ЈОВИЋ ИЛИЈА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

 

-66 КГ

1. ВУЧУРЕВИЋ БОЖИДАР – ЏК „ЛЕОТАР“

2. МИЛИЈАШ ДЕЈАН – ЏК „СОКО М“

3. БОБАР ПЕТАР – ЏК „ПАНТЕР“

3. САМАРЏИЋ МИЛОШ – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

 

-73 КГ

  1. МИЛАДИЋ СИНИША – ЏК „СОКО М“
  2. ТАТИЋ ЧЕДОМИР – ЏК „СОКО М“
  3. ВИНЧИЋ ЛУКА – ЏК „СОКО М“

3. СТАНИШИЋ ДАНИЛО – ЏК „БАЊА ЛУКА“

 

+73 КГ

  1. ПОЊАВИЋ НИКОЛА – ЏК „ПАНТЕР“
  2. ПОПОВИЋ ПАВЛЕ – ЏК „МЛАДОСТ“
  3. ВРАЧАР ИГОР – ЏК „ФАМОС“

3. ПЕЈАКОВИЋ СТЕФАН – ЏК МЛАДОСТ“

 

Старије пионирке

-40 КГ

1. ПЕТРОВИЋ МИЛА – ЏК „ФАМОС“

2. МАРКОВИЋ АНЂЕЛА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

 

-44 КГ

1. ЈАСЛАР ЉУБИЦА – ЏК „АТОС“

2. ИЛИЋ ГОРДАНА – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

3. ГРУЈИЋ АНЂЕЛА – ЏК „ЛАКТАШИ“

3. ЛАКИЋ ДРАЖЕНА – ЏК „ЛАКТАШИ“

 

-48 КГ

1. ДОМАЗЕТ АНДРИЈАНА – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

2. БЈЕЛИЦА МАЈА – ЏК „ФАМОС“

3. МАРИНОВИЋ МАРИЈА – ЏК „ПРИЈЕДОР“

3. СТОЈАНОВИЋ МИЛИЦА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

 

-52 КГ

1. ШАКОТА КРИСТИНА – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

2. ШМУГОВИЋ САРА – ЏК „МЛАДОСТ“

 

-63 КГ

1. КОЛАРИЋ НИКОЛИНА – ЏК „СОКО М“

2. ВУЧЕТИЋ  ВИОЛЕТА – ЏК „ЛАКТАШИ“

3. ХАНУШИЋ АЊА – ЏК „ПАНТЕР“

 

+63 КГ

  1. БАБИЋ ЈОВАНА – ЏК „КОЗАРА-ЖЕЉЕЗНИЧАР“
  2. ТОПИЋ ЈЕЛЕНА – ЏК „ЛАКТАШИ“
  3. ЂУРАШ ВАЊА – ЏК „СОКО М“

3.КРСМАНОВИЋ АНАСТАСИЈА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

 

НАЈБОЉИ ТАКМИЧАРИ СТАРИЈИ ПИОНИРИ:

  1. ЂЕВИЋ ДИМИТРИЈЕ – ЏК „ФАМОС“
  2. БАБИЋ ЈОВАНА – ЏК „КОЗАРА-ЖЕЉЕЗНИЧАР“

 

ПЛАСМАН  ЕКИПА У МУШКОЈ СТ. ПИОНИРСКОЈ КОНУРЕНЦИЈИ:

  1. ЏК „СОКО М“ ..........................      15 бодова,
  2. ЏК „ЛЕОТАР“ .........................        12
  3. ЏК „ФАМОС“ ...........................        9

 

ПЛАСМАН ЕКИПА У ЖЕНСКОЈ СТ. ПИОНИРСКОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ

  1. ЏК „БЕРКОВИЋИ“ ........................ 14 бодова,
  2. ЏК „ФАМОС“ .................................    6
  3. ЏК „“ЛАКТАШИ“ .........................     6

 

УКУПАН ПЛАСМАН У КОНКУРЕНЦИЈИ СТАРИЈИХ ПИОНИРА

  1. ЏК „СОКО М“ ................................    20 бодова,
  2. ЏК „БЕРКОВИЋИ“ ........................   17
  3. ЏК „ФАМОС“ .................................    15

 

Јуниори

-55 КГ

1. БРКИЋ НОВИЦА – ЏК „ОЗРЕН ДОБОЈ“

2. МИХИЋ НЕВЕН – ЏК „СЛАВИЈА“

3.САВИЋ СРЂАН – ЏК „БОКСИТ“

3.РАДУЛОВИЋ БРАНКО – ЏК „ЛАКТАШИ“

 

-60 КГ

1. ДИВЉАН ВУК – ЏК „ФАМОС“

2. КУЛИНА ОГЊЕН – ЏК „ФАМОС“

3. СИМАНИЋ КРИСТИЈАН – ЏК „ФАМОС“

3. МИЛАНОВИЋ ДАВОР – ЏК „БОКСИТ“

 

-66 КГ

1. БЈЕЛИЦА САША – ЏК „ФАМОС“

2. ГОВЕДАРИЦА ЂОРЂЕ – ЏК „ФАМОС“

3. ЧАВИЋ СТЕФАН – ЏК „ЛАКТАШИ“

3. ЕЛЕЗ ВУК – ЏК „ФАМОС“

 

-73 КГ

1. МИКАВИЦА НИКОЛА – ЏК „ФАМОС“

2. КАЛОВИЋ МИЛОШ – ЏК „ПАНТЕР“

3. НИНИЋ ОГЊЕН – ЏК „ЛЕОТАР“

3. ГЛИШИЋ ЂОРЂЕ – ЏК „ПОЛИЦАЈАЦ“

 

-81 КГ

1. МИШКОВИЋ НИКОЛА – ЏК „ЛЕОТАР“

2. ПЉЕВАЉЧИЋ НИКОЛА – ЏК „РАНДОРИ“

3. ГЛИШИЋ ИГОР – ЏК „ПОЛИЦАЈАЦ“

3. ПОПИЋ ЂОРЂЕ – ЏК „СРПСКИ СОКО“

 

-90 КГ

1. МАНДИЋ МИЛОШ – ЏК „РАНДОРИ“

2. ШОБОТ АЛЕКСАНДАР – ЏК „ЛАКТАШИ“

3. БЈЕЛИЦА МИЛАН – ЏК „СРПСКИ СОКО“

3. ДРАГАНИЋ БОЈАН – ЏК „РОМАНИЈА“

 

-100 КГ

1. ВИДАЧИЋ ВУК – ЏК „ЛЕОТАР“

2. МАРЧЕТА ЉУБИША – ЏК „КРАЈИНА“

3. СТАНАРЕВИЋ ДЕЈАН – ЏК „ПРИЈЕДОР“

3. МИЛИЋ ВУК – ЏК „БОКСИТ“

 

+100 КГ

  1. КРСМАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР – ЏК „РАНДОРИ“
  2. ПАЈИЋ ФИЛИП – ЏК „СРПСКИ СОКО“
  3. ПОПОВИЋ СРЂАН – ЏК „РАДЕ ЛИЧИНА“

3.ДЕДИЋ ПЕТАР  - ЏК „ПОЛИЦАЈАЦ“

 

 

 Јуниорке

-48 КГ

1. БРКИЋ АНАМАРИЈА – ЏК „ОЗРЕН  ДОБОЈ“,

2. ШОРМАЗ ВАЊА – ЏК „ЛАКТАШИ“

3. ТРКУЉА САШКА – ЏК „ПОЛИЦАЈАЦ“

 

-52 КГ

1. МАРКОВИЋ ТЕДОРА – ЏК „ФАМОС“

2. ЖИВКОВИЋ КАТАРИНА – ЏК „СОКО М“

3. МИХИЋ МИЛЕНА – ЏК „ФАМОС“

3. ПОПОВИЋ МАРИЈА – ЏК „СОКО М“

 

-57 КГ

1. САМАРЏИЋ АНЂЕЛА – ЏК „БЕРКОВИЋИ“

2. РИКАЛО ИВАНА – ЏК „ЛЕОТАР“

3. ЗУРОВАЦ МИА – ЏК „СЛАВИЈА“

3. КУПРЕШАК НИКОЛИНА – ЏК „ПОЛИЦАЈАЦ“

 

-63 КГ

1. КУКИЋ ИВАНА – ЏК „ЗВИЈЕЗДА“

2. ЧИХОРИЋ САЊА – ЏК „ЛЕОТАР“

3. СТЈЕПАНОВИЋ НИКОЛИНА – ЏК „АТХЛЕТЕ ЗЕКОМ +“

3. ТОПИЋ НЕВЕНА – ЏК „ЛАКТАШИ“

 

-70 КГ

1. БОЖОВИЋ ТЕОДОРА – ЏК „СРПСКИ СОКО“

2. ТАДИЋ САРА – ЏК „РАЈКО КУШИЋ“

3. КЕРЕЗОВИЋ АНДРЕА – ЏК „МЛАДОСТ“

3. ЛАЛЕ ДАЈАНА – ЏК „СЛАВИЈА“

 

-78 КГ

1. СУШИЋ ТИЈАНА – ЏК „БОКСИТ“

2. КАРАЛИЋ АЛЛЕКСАНДРА – ЏК „БОРАЦ“

 

+78 КГ

  1. КУТИЋ МИХАЕЛА – ЏК „КРАЈИНА“
  2. ТУТОРИЋ МИХАЕЛА – ЏК „ЛАКТАШИ“

 

НАЈБОЉИ ТАКМИЧАРИ ЈУНИОРИ:

  1. МИШКОВИЋ НИКОЛА – ЏК „ЛЕОТАР“
  2. КУКИЋ  ИВАНА – ЏК „ЗВИЈЕЗДА“

ПЛАСМАН МУШКИХ ЕКИПА:

  1. ЏК „ФАМОС“ .................................   18 бодова,
  2. ЏК „ЏК „РАНДОРИ“ ...................    10
  3. ЏК „ЛЕОТАР“ ..............................       9

ПЛАСМАН ЖЕНСКИХ ЈУНИОРСКИХ ЕКИПА:

  1. ЏК „ФАМОС“ ...................................... 5
  2. ЏК „ЛАКТАШИ“ ...............................  5
  3. ЏК „ЗВИЈЕЗДА“ ................................  4

СВАУКУПАН ПЛАСМАН У ЈУНИОРСКОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ:

  1. ЏК „ФАМОС“ .................................    23
  2. ЏК „ЛЕОТАР“ ...............................      13
  3. ЏК „РАНДОРИ“ ............................      10
 
Copyright © 2018. Džudo savez RS. Designed by Trebinje