RSS:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine za seniore i seniorke 2016 Štampa

 

Prvenstvo Bosne i Hercegovine za seniore i seniorke- Trebinje

05.03.2016.

 

-60 kg

1. Zurovac Andrej  JK "Slavija"

2.Divljan Vuk JK "Famos"

3.Ninić Uroš  JK "Leotar"

3.Pušić David JK "Borsa"

-60_1

 

-66 kg

1. Zadro Petar  JK "Borsa"

2. Boljanović Nikola JK "Leotar"

3. Lazić Stefan JK "Bosna"

3. Govedarica Đorđe JK "Famos"

 

-66_1

-73 kg

1.Stojak Filip JK "Vitez"

2. Šimčić Karlo JK "

3. Lalović Nemanja JK "Crepoljsko"

3. Maksumić Rijad JK "Borsa"

 

-73_1

-81 kg

1. Mišković Nikola JK "Leotar"

2. Mrdić Mitar JK "Leotar"

3. Miletić Toni Jk "Bosna"

3. Vuković Mladen JK "Borac"

-81_1

 

-90 kg

1. Dedejić Rijad JK "Bosna"

2. Mikavica Nikola JK "Famos"

3. Glišić Igor JK "Policajac"

3. Kapor Nikola JK "Leotar"

-90_1

 

-100 kg

1. Šiljegović Stefan JK "Famos"

2. Ramić Haris JK "Bosna"

3. Dubovina Slaven JK "Famos"

3. Ibragić Sanjin JK "Bosna"

 

-100_1

 

 

+100 kg

1. Sadiković Harun JK "Bosna"

2. Mirković Rajko JK "Srpski Soko"

3. Minić Slobodan JK "Famos"

3.Vidačić Vuk Jk "Leotar"

 

100_1

 

 

-48 kg

1.Brkanić Ema JK "Sarajevo"

2.Komljenović Dejana JK "Famos"

3. Brkić Ana Marija JK "Ozren" Doboj

3. Šormaz Vanja JK "Laktaši"

-48_1

-52 kg

1. Sejdinović    JK "Sarajevo"

2. Popović Marija JK" Soko M"

3. Trkulja Saška JK "R.Ličina"

3. Mihić Mileva JK "Famos"

 

-52_1

-57 kg

1. Samardžić Anđela JK "Sarajevo"

2. Sejdinović  JK "Sarajevo"

3. Zelenika Marija JK "Borsa"

3. Maksumić Mia  JK "Borsa"

-57_1

-63 kg

1. Kukić Ivana  Jk "Zvijezda"

2.Ograšević Selma JK "Sarajevo"

3. Maros Tamara  JK "Vitez"

3. Kusić Snježana  JK "Soko M"

-63_1

-70 kg

1. Samardžić Aleksandra  JK "Sarajevo"

2. Gluhović Nikolina JK "Panter"

3. Šunjić Ivana JK "Borsa"

3. Perić Jovana JK "Zvijezda"

-70_1

-78 kg

1. Čikić Barbara  JK "Prijedor"

2. Haračić Sabina JK "Sarajevo"

3. Furundžija Lolita JK "Vitez"

3. tadić Sara JK "R.Kušić"

-78_1

+78 kg

1. Cerić Larisa   JK "Sarajevo"

2. Arnautović Jelena  JK " Romanija"

3. Kahrimanović Amina JK "Travnik"

3. Radoja Danijela JK " Zvijezda"

  78_1

 

najbolji_takmicar

 

Larisa_najbolja_takmicarka

 
Copyright © 2018. Džudo savez RS. Designed by Trebinje