RSS:
Izvještaj sa Državnog prvenstva za juniore i juniorke i starije dječake i djevojčice Bihać 07.05.2017.

OBRAZAC IZVJEŠTAJA TAKMIČENJA

Naziv takmičenja

Državno prvenstvo za juniore i juniorke, starije dječake i djevojčice

Mjesto održavanja

Bihać, Gradska dvorana „Luke“

Datum održavanja

07.05.2017

Tehnički organizator

Judo klub „Una“ Bihać – JSFBIH

Broj klubova

42

Broj takmičara

240

Izvještaj

Judo klub „Una“ Bihać organizovao je Državno prvenstvo za juniore i juniorke, starije dječake i djevojčice. Na svečanom otvaranju obratio se predsjednik JSBIH prof. Dr. Branislav Crnogorac, a prvenstvo je otvorio Granačelnik Grada Bihaća gospodin mr.sci. Šuhret Fazlić. Organizator je u skladu sa svojim mogućnostima obezbjedio odlične uslove za održavanje takmičenja.

Rukovodioci takmičnja: Arijana Jaha i Suzana Dizdarević

Predsjednik takmičarske komisije: Zoran Dragojević

Stariji dječaci

Klub

Starije djevojčice

-34kg

-32kg

1.

Ivan Tošić

JK Borsa

1.

Sara Miladin

JK Braća Lukač

2.

Filip Križanac

JK Ippon

2.

Milica Tomić

JK Romanija

3.

Ivan Andrić

JK Nova Bila

3.

3.

3.

-38kg

-36kg

1.

Milan Dobranić

JK Berkovići

1.

Monika Zadro

JK Borsa

2.

Ali Handan

JK Bosna

2.

Zorica Petrović

JK S. Soko

3.

Tomislav Martinović

JK Borsa

3.

3.

Aid Mešić

JK Una

3.

-42kg

-40kg

1.

Ahmed Mulalić

JK Bosna

1.

Jelena Bjelica

JK Berkovići

2.

Marko Rosuljaš

JK S. Soko

2.

Vanja Macan

JK Panter

3.

Darko Topalović

JK Randori

3.

Tea Modrić

JK Soko M

3.

Nikša Matić

JK Panter

3.

Kristina Lučić

JK Berkovići

-46kg

-44kg

1.

Domagoj Pušić

JK Neretva

1.

Nikolina Popović

JK Soko M

2.

Boris Ristović

JK Famos

2.

Nejra Ribić

JK Lukavac

3.

Nikola Striković

JK Leotar

3.

Stanivuković Jovana

JK

3.

Aleksandar Pavlović

JK Romanija

3.

-50kg

-48kg

1.

Stefan Milojević

JK Leotar

1.

Merjem Mulalić

JK Bosna

2.

Tarik Šahinović

JK Famos

2.

Dragica Zovko

JK Borsa

3.

Tarik Prljača

JK Braća Lukač

3.

Anđela Veselinović

JK Famos

3.

Harun Bajramović

JK Braća Lukač

3.

Ana Zovko

JK Borsa

-55kg

-52kg

1.

Stefan Šiljegović

JK Famos

1.

Marija Šukić

JK Berkovići

2.

Marko Ždrale

JK Famos

2.

Valentina Vučetić

JK Laktaši

3.

Srđan Garić

JK S. Soko

3.

Tamara Lubura

JK Slavija

3.

Mihael Kolenda

JK Nova Bila

3.

Petra Zovko

JK Borsa

-60kg

-57kg

1.

Dražen Ivanović

JK Famos

1.

Anđelina Regoje

JK Famos

2.

Bajo Veljović

JK Romanija

2.

Josipa Brnevik

Jk Borsa

3.

Muhamed Kajmović

JK Bosna

3.

Sanja Praštalo

JK Laktaši

3.

Nadir Lerić

JK Bosna

3.

Viktorija Đinić

JK S. Soko

-66kg

-63kg

1.

Amar Smajlagić

JK Una

1.

Lana Gačić

JK Hercegovac

2.

Radovan Savić

JK Milići

2.

Tamara Pantić

JK S. Soko

3.

Nikola Kretija

JK S. Soko

3.

Anja Marić

JK Hercegovac

3.

Đorđe Savić

JK B. Luka

3.

Aleksandra Mišić

JK Milići

-73kg.

+63kg

1.

Ahmet Kasumović

JK Lukavac

1.

Anela Hodžić

JK Vogošća

2.

Luka Perić

JK Nova Bila

2.

Marija Marković

JK Leotar

3.

Ognjen Prodanović

JK Slavija

3.

Milica Maksimović

JK S. Soko

3.

Borivoje Govedarica

JK Gacko

3.

Andrijana Nikolić

JK Panter

+73kg.

1.

Nenad Ramljak

JK Vitez

1.

2.

Igor Bjelica

JK Randori

2.

3.

Džan Hadžiabdić

JK Una

3.

3.

Mihajlo Lugonja

JK Kozara-Želejzničar

3.

Najuspješnije ekipe:

Stariji dječaci                                                             Starije djevojčice:

  1. Judo klub „Famos“ – 14 bodova                                           1. Judo klub „Borsa“ – 10 bodova
  2. Judo klub „Bosna“ – 6 bodova                                              2. Judo klub „Berkovići“ – 9 bodova
  3. Judo klub  „Una“ – 5 bodova                                                            3. Judo klub „Hercegovac“ – 5 bodova

3.   Judo klub „Leotar“ – 5 bodova                                             3. Judo klub „Famos“            - 5 bodova

3.   Judo klub „Borsa“ – 5 bodova

Juniori

Klub

Juniorke

-55kg

-44kg

1.

Marko Zelnika

JK Borsa

1.

Ana Ujdur

JK Borsa

2.

Ibrahim Đuraj

JK Travnik

2.

3.

Srđan Pandurević

JK Slavija

3.

3.

Aljoša Čvoro

JK Borsa

3.

-60kg

-48kg

1.

Lav Divljan

JK Famos

1.

Mila Petrović

JK Famos

2.

Ivan Jozeljić

JK Borsa

2.

Anđela Grujić

JK Laktaši

3.

Uroš Ninić

JK Leotar

3.

3.

Neven Mihić

JK Slavija

3.

-66kg

-52kg

1.

Radoš Veselinović

JK Famos

1.

Ema Brkanić

ŽJK Sarajevo

2.

Zdravko Vasiljević

JK Milići

2.

Ana Marija Franjić

JK Una

3.

Davor Milanović

JK Milići

3.

Maja Bjelica

JK Famos

3.

Jozo Zovko

JK Borsa

3.

Ljubica Jaslar

JK Atos

-73kg

-57kg

1.

Muhamed Fazlagić

JK Bosna

1.

Selma Hajro

ŽJK Sarajevo

2.

Ante Galić

JK Neretva

2.

Mia Maksumić

JK Borsa

3.

Saša Bjelica

JK Famos

3.

Džana Kovačević

JK Una

3.

Božidar Vučurević

JK Leotar

3.

Adela Čatić

ŽJK Sarajevo

-81kg

-63kg

1.

Almin Šljivo

JK Bosna

1.

Anđela Samardžić

ŽJK Sarajevo

2.

Vuk Elez

JK Famos

2.

Ivana Kukić

JK Zvijezda

3.

Karlo Šimičić

JK FTM

3.

Nikolina Kuprešak

JK Policajac

3.

Miloš Kolović

JK Panter

3.

Marija Zelenika

JK Borsa

-90kg

-70kg

1.

Toni Miletić

JK Bosna

1.

Aleksandra Samardžić

ŽJK Sarajevo

2.

Nikola Mikavica

JK Famos

2.

Selena Varošić

JK Mladost

3.

Aljoša Perić

JK Zvijezda

3.

Justina Livančić

JK Vitez

3.

Domagoj Marić

JK Borsa

3.

Snježana Kusić

JK B. Luka

-100kg

-78kg

1.

Nikola Kapor

JK Leotar

1.

Danica Jurić

JK Hercegovac

2.

Hadis Jerlagić

JK Braća L.

2.

Teodora Božović

JK S. Soko

3.

Milan Bjelica

JK S.Soko

3.

Hana Benca

JK Mostar

3.

Ljubiša Marčetić

JK Krajina

3.

Jovana Babić

JK Kozara-Željezničar

+100kg

+78kg

1.

Vasilije Vujičić

JK S. Soko

1.

Barbara Ćikić

JK Prijedor

2.

Stefan Pejaković

JK Mladost

2.

Bojana Ružičić

JK Vitez

3.

Namik Vukalić

JK Sana

3.

Milana Kutić

JK Krajina

3.

Milan Kočić

JK Krajina

3.

Sara Marić

JK Mladost

Najuspješnije ekipe:

Juniori                                                                                                    Juniorke:

  1. Judo klub „Famos“ – 13 bodova                                           1. Ženski JK „Sarajevo“ – 17 bodova
  2. Judo klub „Bosna“ – 12 bodova                                            2. Judo klub „Borsa“ – 7 bodova
  3. Judo klub „Borsa“ – 9 bodova                                              3. Judo klub „Famos“ – 5 bodova
 
Copyright © 2018. Džudo savez RS. Designed by Trebinje