RSS:
IZVJESTAJ SA PRVENSTVA BOSNE I HERCEGOVINE ZA PIONIRE I KADETE ISTOCNO SARAJEVO 25.03.2017.

                                           PRVENSTVO BOSNE I HERCEGOVINE ZA KADETE I KADETKINjE

                                                ISTOČNO SARAJEVO – 25.03.2017.  domaćin DžK „SLAVIJA“

KADETI

KLUB

           KADETKINjE

   KLUB

-50

-40

1.

ČVORO ALjOŠA

BORSA

1.

2.

RUSTENPAŠIĆ ELDIN

BRAĆA LUKAČ

2.

3.

PANDUREVIĆ SRĐAN

SLAVIJA

3.

3.

MILIĆ LAZAR

LEOTAR

-55

-44

1.

ĐURICA IGOR

LEOTAR

1.

ERIĆ SLAĐANA

SRPSKI S.

2.

MORAVAC NIKOLA

BANjA LUKA

2.

3.

JOZELjIĆ MARIO

BORSA

3.

3.

ZELENIKA MIRKO

BORSA

3.

-60

-48

1.

DIVLjAN LAV

FAMOS

1.

PETROVIĆ MILA

FAMOS

2.

GEGIĆ HUSEIN

BRAĆA LUKAČ

2.

BRKANIĆ EMA

BOSNA

3.

ŠKRBA PAVLE

RANDORI

3.

UJDUR ANA

BORSA

3.

JOZELjIĆ IVAN

BORSA

3.

ILIĆ GORDANA

BERKOVIĆI

-66

-52

1.

ZOVKO JOZO

BORSA

1.

FRAMIĆ ANAMARIJA

UNA

2.

HEBIB MUSTAFA

BOSNA

2.

BJELICA MAJA

FAMOS

3.

MIRKOVIĆ BORISLAV

SRPSKI S.

3.

BRBORIĆ NIKOLIJA

LEOTAR

3.

FAZLIĆ DINO

BRAĆA LUKAČ

3.

POPOVIĆ MARIJA

SOKO M

-73

-57

1.

HUSEINBEGOVIĆ EDIS

BOSNA

1.

HAJRO SELMA

BOSNA

2.

ZOVKO JURE

BORSA

2.

DOBRANIĆ MARIJA

BERKOVIĆI

3.

ČEČURA DAVID

VITEZ

3.

KOVAČEVIĆ DžANA

UNA

3.

VUČUREVIĆ BOŽIDAR

LEOTAR

3.

DOMAZET ANDRIJANA

BERKOVIĆI

-81

-63

1.

ELEZ VUK

FAMOS

1.

SAMARDžIĆ ANĐELA

BOSNA

2.

ŠORLIJA ANISAL

BOSNA

2.

ZELENIKA MARIJA

BORSA

3.

AJVAZ SRĐAN

NERETVA

3.

KUNIĆ ADELA

PRIBAVA

3.

HASANOVIĆ BENjAMIN

BOSNA

3.

STJEPANOVIĆ NIKOLINA

ATLETE M

-90

-70

1.

DIVLjAN IVAN

R. KUŠIĆ

1.

HALAK AMILA

TRAVNIK

2.

SAVIĆ SRĐAN

MILIĆI

2.

KUSIĆ SNjEŽANA

BANjA LUKA

3.

MUJAGIĆ AMIL

UNA

3.

TOPIĆ JELENA

LAKTAŠI

3.

MILIJAŠ DEJAN

SOKO M

3.

MAROŠ TAMARA

VITEZ

+90

+70

1.

MALBAŠIĆ EDIN

B.LUKAČ

1.

BABIĆ JOVANA

KOZARA-ŽELj

2.

VRAČAR IGOR

FAMOS

2.

PIRALIĆ HANA

UNA

3.

HADžIABDIĆ ADMIR

VOGOŠĆA

3.

HASKIĆ AMINA

UNA

3.

PEJAKOVIĆ STEFAN

MLADOST

4.

RUŽIČIĆ BOJANA

VITEZ

                                                                                                 

                                                                       EKIPNI PLASMAN

                         KADETI:                                                      UKUPAN PLASMAN:                      KADETKINjE:

  1. BORSA ....................   13                    1. BOSNA ..................... 19               1. BOSNA .........................  10
  2. BRAĆA LUKAČ .....   11                    2. FAMOS ...................   17               2. UNA ...............................    8
  3. FAMOS ........ ........    10                      3.BORSA .....................    16              3.  FAMOS........................   7

                                     PRVENSTVO REPUBLIKE BOSNE I HERCEGOVINE

                                                                                ZA ML. PIONIRE I PIONIRKE

                                                     ISTOČNO SARAJEVO    25.03.2017. – domaćin DžK „SLAVIJA“

ML. PONIRI

KLUB

            ML.PIONIRKE

KLUB

-27

-25

1.

NOVAK MARIO

HERCEGOVAC

1.

HADNAN NARIN

BOSNA

2.

ĐURICA OGNjEN

BERKOVIĆI

2.

ERIĆ LANA

RANDORI

3.

KEZUNOVIĆ MILORAD

FAMOS

3.

MAKSIMOVIĆ VEDRANA

SRPSKI SOKO

3.

SOLDO FRANKO

BORSA

3.

ZOVKO NIKA

HERCEGOVAC

-30

-28

1.

MATOŠEVIĆ ROKO

IPON

1.

HADNAN ZAHRA

BOSNA

2.

TIPURIĆ ANTE

BORSA

2.

RAIĆ GABRIELA

HERCEGOVAC

3.

RADIVOJEVIĆ NIKOLA

SRPSKI SOKO

3.

KOVAČEVIĆ NATALIJA

SLAVIJA

3.

RADIVOJEVIĆ STEFAN

SRPSKI SOKO

3.

KEMEN DžEJNA

TRAVNIK

-34

-32

1.

SUVAJAC LUKA

SOKO M

1.

ČOVIĆ  STANIĆ  LANA

HERCEGOVAC

2.

MILIĆ ANDREJ

FAMOS

2.

NOVAKOVIĆ JOVANA

SRPSKI SOKO

3.

KOVAČEVIĆ DANILO

SRPSKI SOKO

3.

DžOMBETA IVANA

BERKOVIĆI

3.

KRETIJA MLADEN

SRPSKI SOKO

3.

IBRAHIMOVIĆ NAILA

SARAJEVO

-38

-36

1.

MAČAR UROŠ

RANDORI

1.

ĐOKIĆ JELENA

MILIĆI

2.

BOLjEVIĆ FIPIP

RANDORI

2.

DžIDIĆ KORINA

NERETVA

3.

ČOLIĆ IVAN

PANTER

3.

PETROVIĆ ALjA

ATLETE M

3.

SAMARDžIĆ STEFAN

SOKO M

3.

ĐANANOVIĆ ĐENANA

PRIBAVA

-42

-40

1.

ŽDRALE LAZAR

RANDORI

1.

KOŽLjAK DžEJLA

VOGOŠĆA

2.

SARIĆ SANI

BOSNA

2.

POPOVIĆ SANDRA

SRPSKI SOKO

3.

ĆUZULAN IVAN

LEOTAR

3.

MIDžIĆ HANA

UNA

3.

DžINKIĆ IVANO

HERCEGOVAC

3.

VUJISIĆ ANĐELA

FAMOS

-46

-44

1.

HASIĆ AMAR

BRAĆA LUKAČ

1.

STOJANOVIĆ DARIJA

SOKO M

2.

MILICIJA ARIJAN

BRAĆA LUKAČ

2.

BJELICA LANA

FAMOS

3.

MIŠIĆ MILOŠ

SOKO M

3.

DEDIĆ FATIMA

PRIBAVA

3.

SALMANIĆ STJEPAN

NERETVA

3.

LAVRIĆ INA

HERCEGOVAC

-50

-48

1.

PANDžIĆ NIKOLA

RANDORI

1.

LUBURA LANA

SLAVIJA

2.

ANČIĆ DANIJEL

NOVA BILA

2.

DANILOVIĆ DARIJA

MLADOST

3.

KRETIJA RISTO

SRPSKI SOKO

3.

GRUBIŠIĆ ČABO NINA

HERCEGOVAC

3.

SAVANDA ABDEL

SANA

3.

MEMEDOVIĆ ANASTASIJA

SRPSKI SOKO

-55

-52

1.

KRIŽANAC KARLO

NERETVA

1.

SIMOVIĆ ANDREA

FAMOS

2.

DUKIĆ OGNjEN

MILIĆI

2.

ĐUKIĆ TAMARA

LAKTAŠI

3.

ŠKILjEVIĆ IVAN

GACKO

3.

PAJIĆ SOFIJA

ZVIJEZDA NB

3.

ĆOSOVIĆ VUK

FAMOS

3.

ŠKRBA SANjA

FAMOS

-60

-57

1.

MALjEVIĆ VIDAK

LEOTAR

1.

MIKIĆ ELENA

PANTER

2.

GOLIJANIN FILIP

RANDORI

2.

ODOBAŠIĆ DALAL

LUKAVAC

3.

VUKIĆEVIĆ STEFAN

SRPSKI SOKO

3.

ŠOMIĆ ERNA

UNA

3.

ANDRIĆ ANDREJ

VIŠEGRAD

3.

IVEZIĆ ANĐELA

ROMANIJA

+60

+57

1.

DEMIROVIĆ ADNAN

MOSTAR

1.

PAUNIĆ DRAGANA

BOSNA

2.

LOVRIĆ JOVAN

BANjA LUKA

2.

MUJIĆ AJLA

LUKAVAC

3.

MAHALBAŠIĆ ALDIN

PRVI MART

3.

GAVRILOVIĆ MILjANA

CREPOLjSKO

3.

LEBURIĆ DANILO

SOKO M

3.

ŽILIĆ NATALI

IPON

                                                                    Ekipni plasman :

Mladji pioniri                             Ukupan plasman:                       Mladje pionirke:

1.Randori...........16                 1.Randori..............16               1.Bosna..............12

2.Soko M.............7                  2.Bosna................14               2.Hercegovac.......9

3.Braca Lukac.....6                  3.Hercegovac.......14               3.Famos...............8

 
Copyright © 2018. Džudo savez RS. Designed by Trebinje