RSS:
IZVJESTAJ SA PRVENSTVA REPUBLIKE SRPSKE ZA KADETE I PIONIRE PALE 18.03.2017.

                                          PRVENSTVO REPUBLIKE SRPSKE ZA KADETE I KADETKINjE

                                                                                 PALE 18.03.2017.

KADETI

KLUB

              KADETKINjE

   KLUB

-50

-40

1.

PANDUREVIĆ SRĐAN

SLAVIJA

1.

2.

BODIROGA VIDAK

LEOTAR

2.

3.

STUPAR NEMANjA

VLASENICA

3.

3.

MITROVIĆ VOJIN

RADNIK

-55

-44

1.

ĐURICA IGOR

LEOTAR

1.

ERIĆ SLAĐANA

SRPSKI SOKO

2.

MORAVAC NIKOLA

BANjA LUKA

2.

TOMIĆ DANIJELA

ROMANIJA

3.

JEVTIĆ ĐORĐE

SRPSKI SOKO

3.

3.

ĐEVIĆ DIMITRIJE

FAMOS

3.

-60

-48

1.

DIVLjAN LAV

FAMOS

1.

PETROVIĆ MILA

FAMOS

2.

ŠKRBA PAVLE

RANDORI

2.

ILIĆ GORDANA

BERKOVIĆI

3.

MAJSTOROVIĆ MARKO

ZVIJEZDA NB

3.

STANKOVIĆ DRAGANA

RUDAR

3.

SAVIĆ VLADIMIR

BOKSIT

3.

GRUJIĆ ANĐELA

LAKTAŠI

-66

-52

1.

SLAVNIĆ DRAGO

MLADOST

1.

BJELICA MAJA

FAMOS

2.

MIRKOVIĆ BORIS

SRPSKI SOKO

2.

POPOVIĆ MARIJA

SOKO M

3.

DRAGOVIĆ DRAGAN

LEOTAR

3.

BRBORIĆ NIKOLIJA

LEOTAR

3.

KOJIĆ MILOŠ

OZREN PETR.

3.

MARKOVIĆ ANĐELA

SRPSKI SOKO

-73

-57

1.

VUČUREVIĆ BOŽIDAR

LEOTAR

1.

DOBRANIĆ MARIJA

BERKOVIĆI

2.

VASIĆ PAVLE

PANTER

2.

STOJANOVIĆ MILICA

SRPSKI SOKO

3.

SPAIĆ SRĐAN

LEOTAR

3.

DUJKOVIĆ BILjANA

OZREN PETR.

3.

ADžIĆ MILAN

RADE LIČINA

3.

BUZIĆ MARIJANA

MLADOST

-81

-63

1.

ELEZ VUK

FAMOS

1.

STJEPANOVIĆ NIKOLINA

ATHLETE M

2.

STANIŠIĆ DANILO

BANjA LUKA

2.

KOLARIĆ NIKOLINA

BANjA LUKA

3.

MUHAREMOVIĆ IVAN

CREPOLjSKO

3.

DOMAZET ANDRIJANA

BERKOVIĆI

3.

MARČETIĆ SINIŠA

KRAJINA

3.

KUPREŠAK NIKOLINA

POLICAJAC

-90

-70

1.

SAVIĆ SRĐAN

BOKSIT

1.

KUSIĆ SNjEŽANA

BANjA LUKA

2.

DIVLjAN IVAN

RAJKO KUŠIĆ

2.

TOPIĆ JELENA

LAKTAŠI

3.

MILIJAŠ DEJAN

SOKO M

3.

IKANOVIĆ NATAŠA

CREPOLjSKO

3.

SIMIĆ DANIJEL

OZREN PETRO.

3.

LALE DAJANA

SLAVIJA

+90

+70

1.

VRAČAR IGOR

FAMOS

1.

BABIĆ JOVANA

KOZARA-ŽELj.

2.

TADIĆ BRANKO

KRAJINA

2.

MARIĆ SARA

MLADOST

3.

VUČIĆEVIĆ ĐORĐE

RAJKO KUŠIĆ

3.

BANOVIĆ DRAGANA

PRIJEDOR

3.

STOJANOVIĆ RASTKO

GACKO

3.

KRSMANOVIĆ ANASTASIJA

SRPSKI SOKO

                                                                       EKIPNI PLASMAN:

KADETI:                                                                                 KADETKINjE:

  1. DžK „FAMOS“ ..............      13.                                                1.  DžK „FAMOS“ ..................        8
  2. DžK „LEOTAR“ ...............     12                                                2.  DžK „SRPSKI SOKO .......      8
  3. DžK „BOKSIT“ ..............       5                                                 3. DžK „ BERKOVIĆI“ ..........      7

                                                                         UKUPAN PLASAMAN:

  1. DžK „FAMOS“ ..........................  21
  2. DžK „LEOTAR“ .........................  13
  3. DžK „SRPSKI SOKO“ ...........  12

                                 PRVENSTVO REPUBLIKE SRPSKE ZA ML. PIONIRE I PIONIRKE

                                                                              PALE  18.03.2017.

ML. PONIRI

KLUB

            ML.PIONIRKE

KLUB

-27

-25

1.

ĐURICA OGNjEN

BERKOVIĆI

1.

ERIĆ LANA

RANDORI

2.

STOJANOVIĆ MLADEN

SOKO M

2.

MAKSIMOVIĆ VEDRANA

SRPSKI SOKO

3.

SANDIĆ PETAR

SRPSKI SOKO

3.

REGOJE ARIJANA

FAMOS

3.

ŠKRBA STRAHINjA

RANDORI

3.

VIŠNjIĆ LARA

MLADOST

-30

-28

1.

KEZUNOVIĆ MILORAD

FAMOS

1.

KOVAČEVIĆ NATALIJA

SLAVIJA

2.

RADIVOJEVIĆ NIKOLA

SRPSKI SOKO

2.

SIMIĆ DIJANA

RADNIK

3.

RADIVOJEVIĆ STEFAN

SRPSKI SOKO

3.

MUŠIĆ NAĐA

POLICAJAC

3.

LEKIĆ OGNjEN

SRPSKI SOKO

3.

MILIĆ MIA

FAMOS

-34

-32

1.

KOVAČEVIĆ DANILO

SRPSKI SOKO

1.

NOVAKOVIĆ JOVANA

SRPSKI SOKO

2.

KRETIJA MLADEN

SRPSKI SOKO

2.

TOMIĆ MILICA

ROMANIJA

3.

SAVIĆ STEFAN

MILIĆI

3.

KRAJIŠNIK MILICA

SOKO M

3.

STJEPANOVIĆ LUKA

VIŠEGR5AD

3.

DžOMBETA IVANA

BERKOVIĆI

-38

-36

1.

MAČAR UROŠ

RANDORI

1.

ĐOKIĆ JELENA

BOKSIT

2.

GOLIJANIN ALEKSA

ROMANIJA

2.

SLIJEPČEVIĆ MIHAELA

SOKO M

3.

BILjEVIĆ FILIP

RANDORI

3.

PETROVIĆ ANjA

ATHLETE M

3.

ČOLIĆ IVAN

PANTER

3.

LUKAČ HELENA

ZVIJEZDA NB

-42

-40

1.

ŽDRALE LAZAR

RANDORI

1.

POPOVIĆ SANDRA

SRPSKI SOKO

2.

ŠILj MIHAJLO

RANDORI

2.

3.

ĆUZULAN IVAN

LEOTAR

3.

3.

VUKOVIĆ ALEKSANDAR

FAMOS

3.

-46

-44

1.

MIŠIĆ MILOŠ

SOKO M

1.

STOJANOVIĆ DARIJA

SOKO M

2.

SAVIĆ DIMITRIJE

RAJKO KUŠIĆ

2.

BJELICA LANA

FAMOS

3.

FURTULA SERGEJ

RANDORI

3.

TOPIĆ ANĐELA

ZVIJEZDA NB

3.

BENjAMIN STEFAN

RANDORI

3.

PRAŠTALO JELENA

LAKTAŠI

-50

-48

1.

GURDULjEVIĆ PAVLE

SRPSKI SOKO

1.

LUBURA LANA

SLAVIJA

2.

PANDžIĆ NIKOLA

RANDORI

2.

DANILOVIĆ DARIJA

MLADOST

3.

KRETIJA RISTO

SRPSKI SOKO

3.

MEMEDOVIĆ ANASTASIJA

SRPSKI SOKO

3.

LIPIĆ VASILIJE

SLAVIJA

3.

SAVIĆ SNjEŽANA

SRPSKI SOKO

-55

-52

1.

ŠKILjEVIĆ IVAN

GACKO

1.

SIMOVIĆ ANDREA

FAMOS

2.

RAŠEVIĆ NENAD

RADNIK

2.

ĐUKIĆ TAMARA

LAKTAŠI

3.

DUKIĆ OGNjEN

BOKSIT

3.

ŠKRBA SANjA

FAMOS

3.

DIVLjAN LAV

FAMOS

3.

PAJIĆ SOFIJA

ZVIJEZDA NB

-60

-57

1.

MALjEVIĆ VIDAK

LEOTAR

1.

MIKIĆ ELENA

PANTER

2.

GOLIJANIN FILIP

RANDORI

2.

IVEZIĆ ANĐELA

ROMANIJA

3.

VUKIČEVIĆ STEFAN

SRPSKI SOKO

3.

3.

ANDRIĆ ANDREJ

VIŠEGRAD

3.

+60

+57

1.

LOVRIĆ JOVAN

BANjA LUKA

1.

GAVRILOVIĆ MILjANA

CREPOLjSKO

2.

LOLIĆ ALEKSA

BANjA LUKA

2.

TEŠANOVIĆ MAJA

PANTER

3.

ILIĆ VUK

RAJKO KUŠIĆ

3.

3.

LEBURIĆ DANILO

SOKO M

3.

 

 

MLADJI PIONIRI:

1.DžK „RANDORI“ ..........    18       

2.DžK „SRPSKI SOKO“....   17                     

3.DžK „ SOKO M“ .............. 7                   

MLAĐE PIONIRKE:

1.DžK „SRPSKI SOKO“ ......   12

2.DžK „FAMOS“ ...................... 9

3.DžK „SLAVIJA“ .....................8

UKUPAN PLASMAN:

1.DzK "SRPSKI SOKO".......29

2.DzK "RANDORI"................22

3.DzK"SOKO M"...................14

 

 
Copyright © 2018. Džudo savez RS. Designed by Trebinje