RSS:
PRVENSTVO REPUBLIKE SRPSKE ZA ST. PIONIRE I PIONIRKE BIJELjINA 01.04.2017.

 

                                                      PRVENSTVO REPUBLIKE SRPSKE ZA ST. PIONIRE I PIONIRKE

                                                                      BIJELjINA 01.04.2017. – domaćin DžK „PANTER“

ST. PONIRI

KLUB                              

           ST.PIONIRKE

KLUB

-34

-32

1.

ĐURIĆ DEJAN

ATHLETE M

1.

TOMIĆ MILICA

ROMANIJA

2.

2.

3.

3.

3.

3.

-38

-36

1.

DOBRANIĆ MILAN

BERKOVIĆI

1.

PETROVIĆ ZORICA

SRPSKI SOKO

2.

ŠKRBA PETAR

RANDORI

2.

3.

JOVOVIĆ IGOR

SLAVIJA

3.

3.

ŽIVKOVIĆ FILIP

RAJKO KUŠIĆ

3.

-42

-40

1.

ROSULjAŠ MARKO

SRPSKI SOKO

1.

BJELICA JELENA

BERKOVIĆI

2.

MATIĆ NIKŠA

PANTER

2.

LUČIĆ KRISTINA

BERKOVIĆI

3.

TOPALOVIĆ DARKO

RANDORI

3.

MACAN VANјA

PANTER

3.

JANKOVIĆ FILIP

ROMANIJA

3.

ĐUKIĆ BOJANA

OZREN DOBOJ

-46

-44

1.

RISTOVIĆ BORIS

FAMOS

1.

KUSIĆ SUZANA

BANјA LUKA

2.

STRIKOVIĆ NIKOLA

LEOTAR

2.

STANIVUKOVIĆ JOVANA

POLICAJAC

3.

LALIĆ UROŠ

SRPSKI SOKO

3.

POPOVIĆ NIKOLINA

SRPSKI SOKO

3.

PAVLOVIĆ ALEKSANDAR

ROMANIJA

3.

-50

-48

1.

SAVIĆ MARKO

BANјA LUKA

1.

VESELINOVIĆ ANĐELA

FAMOS

2.

ŠAHINOVIĆ TARIK

FAMOS

2.

IVANOVIĆ STAŠA

SRPSKI SOKO

3.

MILOJEVIĆ STEFAN

LEOTAR

3.

STANKOVIĆ DRAGANA

RUDAR

3.

ĐURICA JOVAN

BERKOVIĆI

3.

RADELjIĆ ANĐELA

OZREN PETROVO

-55

-52

1.

VUKOVIĆ BOGDAN

SRPSKI SOKO

1.

ŠUKIĆ MARIJA

BERKOVIĆI

2.

ŽDRALE MARKO

FAMOS

2.

JEVĐOVIĆ STANISLAVA

RADE LIČINA

3.

ĐURICA MILAN

BERKOVIĆI

3.

SAVIĆ TINA

POLICAJAC

3.

GARIĆ SRĐAN

SRPSKI SOKO

3.

KOJIĆ MARIJA

OZREN PETROVO

-60

-57

1.

IVANOVIĆ DRAŽEN

FAMOS

1.

REGOJA ANĐELINA

FAMOS

2.

TOŠIĆ DANIEL

SOKO M

2.

TODOROVIĆ TAMARA

SRPSKI SOKO

3.

ANĐUŠIĆ SRĐAN

LEOTAR

3.

DžINIĆ VIKTORIJA

SRPSKI SOKO

3.

VELjOVIĆ BAJO

ROMANIJA

3.

NOVAKOVIĆ MAJA

RADE LIČINA

-66

-63

1.

SAVIĆ RADOVAN

MILIĆI

1.

PANTIĆ TAMARA

SRPSKI SOKO

2.

KRETIJA NIKOLA

SRPSKI SOKO

2.

DUNĐEROVIĆ VIKTORIJA

LEOTAR

3.

SAVIĆ ĐORĐE

BANјA LUKA

3.

RONČEVIĆ IVANA

OZREN DOBOJ

3.

GOVEDARICA BORIVOJE

GACKO

3.

VINČIĆ SILVANA

SOKO M

-73

+63

1.

BJELICA IGOR

RANDORI

1.

MARKOVIĆ MARIJA

LEOTAR

2.

PRODANOVIĆ OGNјEN

SLAVIJA

2.

NIKOLIĆ ANDRIJANA

PANTER

3.

RAĐENOVIĆ NEMANјA

VIŠEGRAD

3.

MAKSIMOVIĆ MILICA

SRPSKI SOKO

3.

JOVANOVIĆ NIKOLA

VIŠEGRAD

3.

+73

1.

LUGONјA MIHAJLO

KOZARA-ŽELj.

1.

2.

BRLjIĆ ANDREJ

MLADOST

2.

3.

PAJIĆ RAJKO

ATHLETE M

3.

3.

KNEŽIĆ IGOR

BORAC

3.

               

                                                                      NAJUSPJEŠNIJE EKIPE:

         STARIJI PIONIRI:                                                                                                            STARIJE PIONIRKE:

  1. FAMOS .................... 12.                             U K U P N O :                                     1. SRPSKI SOKO ............... 15.

  2. SRPSKI SOKO .....   12                   1. SRPSKI SOKO ................. 27                  2. BERKOVIĆI .................... 10

  3. RANDORI ..............     7                  2. FAMOS ..............................   20                3. FAMOS ............................     8

                                                               3.BERKOVIĆI ....................   16

 
Copyright © 2018. Džudo savez RS. Designed by Trebinje